Strona główna - Darczyńcy - Darczyńcy instytucjonalni

POZNAJ DARCZYŃCÓW INSTYTUCJONALNYCH

Wspólnie z naszymi Partnerami biznesowymi tworzymy odważne, stabilne i wieloletnie partnerstwa by razem rozwijać edukację biznesową na najwyższym światowym poziomie. Dzięki temu mamy wpływ na przedsiębiorczość przyszłości. Dziękujemy, że z nami jesteście! #ŻelaznyKoźmiński

Pierwszy Darczyńca w kapitale żelaznym ALK

Panattoni

Jesteśmy największym deweloperem obiektów przemysłowych w Europie.

 

Darczyńcy Znamienici

Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, nowoczesnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć placówek, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną.

ERGO HESTIA

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi.

Darczyńcy

Agro Artim

Firma Agro Artim to spółka, która powstała w 2014 r. ze 100-procentowym kapitałem polskim, z siedzibą w Mławie, prowadząca skup oraz sprzedaż ziarna, kukurydzy i rzepaku, a także oferująca usługi w zakresie suszenia i magazynowania ziarna.

Artimex S.A.

Spółka Artimex S.A. działa na rynku Polskim od 2002 r. Początek jej działalności skupiał się głównie na kompleksowych pracach ziemnych oraz przygotowaniu terenu pod budowę. Przez 17 lat realizowaliśmy jako generalny wykonawca lub inwestor zastępczy budowy nowoczesnych zakładów magazynowania i suszenia zbóż, budowę hal czy zakładów przetwarzania odpadów komunalnych.

EY

Wspieramy przedsiębiorstwa, społeczności i Twój rozwój. Z nami osiągniesz to, co chcesz, najszybciej jak to możliwe.

 

Przyjaciele

Seris

Jesteśmy największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS – jednego z globalnych liderów rynku security.