Poznaj Zespół

dr Sylwia Hałas-Dej

Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju ALK
Dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów

Dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów, odpowiedzialna za programy studiów podyplomowych i MBA. Z uczelnią związana od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu programów studiów umożliwia jej współpracę z biznesem i odpowiadanie na indywidualne potrzeby firm. Swoim doświadczeniem wspiera także inne inicjatywy zorientowane na rozwój talentów – zarówno jako członkini Rady Programowo-Naukowej Liceum LifeSkills, Rady Programowej studiów podyplomowych Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe, Rady Nadzorczej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania, jak i Kapituły nagrody „Lwy Koźmińskiego”. Od kilkunastu lat jest międzynarodowym akredytatorem programów MBA w ramach stowarzyszenia Association of MBAs (AMBA, Londyn).

Iga Komar

Zastępca Dyrektora Biura Rozwoju

Z Akademią Leona Koźmińskiego związana od 7 lat.  Doświadczenie zdobywała zarówno w zespole marketingu, jak i w Fundacji Koźmińskich, gdzie jako członkini Zarządu realizowała misję wsparcia najzdolniejszych i najbardziej przedsiębiorczych studentów i studentek. Odpowiadała nie tylko za realizację programów stypendialnych, ale również ich strategię marketingowo-komunikacyjną.

Obecnie w roli Zastępcy Dyrektora Biura Rozwoju odpowiada za wdrożenie strategii fundraisingowej, współprace podejmowane w ramach partnerstw korporacyjnych, jak również major donors. Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej i Akademii Leona Koźmińskiego.

Joanna Sawicka-Golcz

Koordynator ds. projektów i klientów korporacyjnych

Większość życia zawodowego związana z edukacją – pozyskiwała i zarządzała projektami szkoleniowymi. W latach 2020-2023 doradczyni edukacyjna studiów podyplomowych, MBA, kursów oraz szkoleń w Kozminski Executive Business School. Od 2023 roku Koordynator ds. projektów i klientów korporacyjnych w Biurze Rozwoju ALK. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Akademii Leona Koźmińskiego.